Громадські слухання в селах Маковище, Копилів та Мотижин з питань стану забезпечення охорони громадського порядку

12 вересня заступником голови Макарівської райдержадміністрації Рознаєм І.Ю. спільно із заступником начальника Макарівського відділення поліції Іріпнського відділу поліції ГУ НП в Київській області Сірцовим Ю.В. було проведено громадські слухання  в таких населених пунктах району – Маковище, Копилів та Мотижин. До участі в громадських слуханнях було залучено голів сільських рад, дільничних офіцерів Макарівського відділення поліції та громаду зазначених населених пунктів.
Під час проведення громадських слухань було доведено оперативну обстановку за 8 місяців 2017 року по кожному населеному пункту, в якому проходили громадські слухання, розглядалися питання охорони та забезпечення громадського порядку, а також ввезення та несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів на території Макарівського району.
Крім цього, жителями даних населених пунктів піднімалися проблемні питання, з них вирубка сухих дерев на територіях шкіл та дитячих садочків, контроль за діяльністю реабілітаційних центрів, які діють  в районі.
У зв’язку з початком навчального року актуальним питанням виступає проведення з учнями шкіл працівниками Макарівського відділення поліції профілактичних робіт та бесід з метою зниження рівня пропусків відвідування учнями уроків.