Громадські слухання в селах Маковище, Копилів та Мотижин з питань стану забезпечення охорони громадського порядку

e-mail Друк PDF

12 вересня заступником голови Макарівської райдержадміністрації Рознаєм І.Ю. спільно із заступником начальника Макарівського відділення поліції Іріпнського відділу поліції ГУ НП в Київській області Сірцовим Ю.В. було проведено громадські слухання  в таких населених пунктах району – Маковище, Копилів та Мотижин. До участі в громадських слуханнях було залучено голів сільських рад, дільничних офіцерів Макарівського відділення поліції та громаду зазначених населених пунктів.
Під час проведення громадських слухань було доведено оперативну обстановку за 8 місяців 2017 року по кожному населеному пункту, в якому проходили громадські слухання, розглядалися питання охорони та забезпечення громадського порядку, а також ввезення та несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів на території Макарівського району.
Крім цього, жителями даних населених пунктів піднімалися проблемні питання, з них вирубка сухих дерев на територіях шкіл та дитячих садочків, контроль за діяльністю реабілітаційних центрів, які діють  в районі.
У зв’язку з початком навчального року актуальним питанням виступає проведення з учнями шкіл працівниками Макарівського відділення поліції профілактичних робіт та бесід з метою зниження рівня пропусків відвідування учнями уроків.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.