Відбулось чергове засідання постійної комісії Макарівської районної держадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

12 вересня заступник голови адміністрації І.Рознай провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій начальник Макарівського РС ГУ ДСНС В.Харченко детально інформував присутніх про підсумки проведення контрольної перевірки організації оперативно-службової діяльності Макарівського РС ГУ ДСНС, про підсумки пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів району та про стан та заходи покращення протипожежного стану населених пунктів району; розглянуте питання щодо формування на територіях Мотижинської та Копилівської сільських рад місцевих пожежних формувань для покращення протипожежного стану; про необхідність розробити План виконання заходів протипожежного характеру в навчальних закладах району; Н.Бурнашева, завідувач сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, та В.Глущенко, головний фахівець Макарівського РС ГУ ДСНС, доповіли про виконання протокольних доручень районної комісії з питань ТЕБ та НС балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту; власникам захисних споруд дані доручення щодо проведення технічної інвентаризації, належного використання та утримання споруд. В.Тарнавський, начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації, розповів про результати перевірок стану готовності закладів освіти до нового 2017/2018 навчального року, звернув увагу на виконання заходів з питань цивільного захисту в навчальних закладах району.
Комісією були надані відповідні доручення та прийняті рішення по вище зазначених питаннях, визначено виконавців та вказано терміни виконання.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 вересня 2017, 15:17

08 вересня 2017 року о 10.00 годині відбудеться презентація стратегії розвитку Макарівського району. Захід проходитиме в Макарівському районному Будинку культури за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 27.
Запрошуємо взяти участь усіх бажаючих.