Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

12 вересня заступник голови адміністрації І.Рознай провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації  щодо профілактики та недопущення поширення захворювання африканської чуми свиней та сказу тварин, аналізу епідеміологічної ситуації на території Макарівського району Київської області. Т.Облещук, головний спеціаліст Макарівського управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області, доповів про ситуацію, щодо стану захворюваності на  африканську чуму свиней на території України, Київської області та Макарівського району; Е.Кудлай, начальник Макарівської РДЛВМ, повідомила про ситуацію по сказу тварин, що склалася на території Макарівського району; О.Запольська, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Макарівського управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області, доповіла про ситуацію по захворюванню на ботулізм та харчові інфекції; Ю.Сірцов, начальник сектору превенції Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУНП в Київській області, розповів про вжиті заходи щодо припинення діяльності стихійних ринків та інших місць торгівлі живими тваринами та продуктами тваринного походження на території району; М.Ярощук, мисливствознавець Макарівського району, доповів про проведення депопуляції диких кабанів в мисливських господарствах Макарівського району з метою недопущення поширення захворювання на АЧС.
За результатами розглянутих на засіданні комісії питань прийняті рішення.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 вересня 2017, 15:11