Передача гуманітарного вантажу вихованцям «Промінь надії»

11 вересня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова з головою благодійного фонду “Покрова Пресвятої Богородиці” С.Кремець. відвідали Макарівський районний Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії”. Метою візиту стало передання для вихованців закладу гуманітарної допомоги: продуктів харчування, одягу різної вікової категорії, дитячих іграшок. Це вже другий візит до Центру благодійників.
Голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, та директор Центру С.Шабанова подякували за надану допомогу та запевнили, що всі речі будуть надані дітям Центру та сім'ям із дітьми, які потрапили в тяжкі життєві обставини для того, щоб вони мали можливість реалізувати свої необхідні матеріальні потреби. Це значно полегшить побутову сторону життя багатьох родин та дітей. Т. Семенова відмітила, що для дітей та родин, які потрапили в складні життєві умови, дуже важлива така допомога, особливо матеріальна, в зв’язку з тим, що вони проживають в малозабезпечених родинах. Позитивні ж емоції та посмішки на дитячих обличчях – це найкращий результат такої благодійної роботи.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 вересня 2017, 14:48

08 вересня 2017 року о 10.00 годині відбудеться презентація стратегії розвитку Макарівського району. Захід проходитиме в Макарівському районному Будинку культури за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 27.
Запрошуємо взяти участь усіх бажаючих.