Передача гуманітарного вантажу вихованцям «Промінь надії»

e-mail Друк PDF

11 вересня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова з головою благодійного фонду “Покрова Пресвятої Богородиці” С.Кремець. відвідали Макарівський районний Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії”. Метою візиту стало передання для вихованців закладу гуманітарної допомоги: продуктів харчування, одягу різної вікової категорії, дитячих іграшок. Це вже другий візит до Центру благодійників.
Голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, та директор Центру С.Шабанова подякували за надану допомогу та запевнили, що всі речі будуть надані дітям Центру та сім'ям із дітьми, які потрапили в тяжкі життєві обставини для того, щоб вони мали можливість реалізувати свої необхідні матеріальні потреби. Це значно полегшить побутову сторону життя багатьох родин та дітей. Т. Семенова відмітила, що для дітей та родин, які потрапили в складні життєві умови, дуже важлива така допомога, особливо матеріальна, в зв’язку з тим, що вони проживають в малозабезпечених родинах. Позитивні ж емоції та посмішки на дитячих обличчях – це найкращий результат такої благодійної роботи.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 вересня 2017, 14:48  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.