Апаратна нарада у заступника голови адміністрації І.Розная

11 вересня заступник голови адміністрації І.Рознай провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ, на якій було підведено підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень.
Під час наради обговорили питання щодо виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом, проведення збирання зернових культур сільськогосподарськими підприємствами району.
Також розглянуто актуальні питання життєдіяльності району, а саме: про стан протипожежної безпеки та протиепізоотичну ситуацію в населених пунктах району.
Підбито підсумки роботи робочої групи щодо посилення ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за переміщенням тварин на території району, несанкціонованою торгівлею живими тваринами і продукцією тваринництва та харчовими продуктами тваринного походження за минулий тиждень.
Окремо зупинилися на питаннях, що будуть розглянуті на засіданнях районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, які відбудуться 12 вересня.
За підсумками апаратної наради заступником голови адміністрації І.Рознаєм було надано ряд рекомендацій та доручень.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 вересня 2017, 14:37

08 вересня 2017 року о 10.00 годині відбудеться презентація стратегії розвитку Макарівського району. Захід проходитиме в Макарівському районному Будинку культури за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 27.
Запрошуємо взяти участь усіх бажаючих.