Апаратна нарада у заступника голови адміністрації І.Розная

e-mail Друк PDF

11 вересня заступник голови адміністрації І.Рознай провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ, на якій було підведено підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень.
Під час наради обговорили питання щодо виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом, проведення збирання зернових культур сільськогосподарськими підприємствами району.
Також розглянуто актуальні питання життєдіяльності району, а саме: про стан протипожежної безпеки та протиепізоотичну ситуацію в населених пунктах району.
Підбито підсумки роботи робочої групи щодо посилення ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за переміщенням тварин на території району, несанкціонованою торгівлею живими тваринами і продукцією тваринництва та харчовими продуктами тваринного походження за минулий тиждень.
Окремо зупинилися на питаннях, що будуть розглянуті на засіданнях районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, які відбудуться 12 вересня.
За підсумками апаратної наради заступником голови адміністрації І.Рознаєм було надано ряд рекомендацій та доручень.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 вересня 2017, 14:37  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.