«Онлайн будинок юстиції» сервіс для кожного українця»

Проект Міністерства юстиції «Онлайн будинок юстиції» тепер доступний для кожного українця. Послуги Міністерства юстиції можна отримати лише за 3 кліки мишки, зайшовши  на сайт сервісу: https://online.minjust.gov.ua/
«Он-лайн будинок юстиції» - це можливість не виходячи з власного дому :
повторно отримати документиу сфері реєстрації актів цивільного стану;
зареєструвати або ліквідувати фізичну особа підприємця;
зареєструвати громадське об’єднання або засіб масової інформації;
отримати дані про електронний цифровий підпис;
отримати інформацію з усіх реєстрів Мін’юсту.
Ще одна послуга – соціальний ліфт. Бажаючі влаштуватись на роботу в органи юстиції, можуть  залишити свою анкету, і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції.
Також «Он-лайн будинок юстиції» надає можливість скористатися послугою «СМС-Маяк», яка інформує українських громадян через СМС про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю, а також сповіщає власників про те, хто з користувачів реєстру цікавився їхнім майном. Завдяки СМС-інформуванню кожен громадянин може в режимі реального часу контролювати своє нерухоме майно.
Задля зручності користувачів на порталі сервісу розміщена інструкція з отримання кожної запропонованої послуги, а також є опція «залишити відгук».
Міністерство юстиції виходить в лідери серед  державних органів, де запроваджуються електронні технології. «Онлайн будинок юстиції» - платформа, яка дійсно ефективно працює та користується великою популярністю. Тому Мін’юст планує у подальшому ще більш розширити перелік електронних послуг.