Засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11 серпня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай спільно із завідувачем сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевою провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На порядку денному засідання були розглянуті чотири питання: щодо результатів комплексних перевірок захисних споруд цивільного захисту у 2017 році та вжиття невідкладних заходів щодо активізації роботи з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної захисту на території району, вжиття додаткових заходів з протидії пожежам у природних екосистемах, епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней в районі та першочергові заходи щодо профілактики захворювання тварин та заходів з попередження загибелі людей на водних об’єктах у літній період 2017 року.
Відповідно до опрацювання вказаних питань членами комісії було вирішено доручити:
- керівникам установ, підприємств, організацій, балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту: вивчити Методичні рекомендації щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, затверджені наказом МНС України від 10.06.2010 №390 та Інструкцію щодо утримання захисних споруд цивільної оборони у мирний час, затвердженої наказом МНС України від 09.10.2006 №653;
- Макарівському РС ГУ ДСНС України в Київській області спільно з сільськими, селищними головами та лісокористувачами: забезпечити виконання розпорядження голови адміністрації від 10.05.2017 №231 «Про створення робочої групи з питань проведення моніторингу пожежної обстановки в місцях прогнозованого виникнення пожеж в екосистемах (покладів торфу) на території макарівського району»; забезпечити своєчасне залучення пожежно-рятувальних підрозділів до гасіння пожеж у природних екосистемах на початкових стадіях їх виникнення та вживати заходів щодо залучення до гасіння підприємств, організацій, власників і орендарів земельних ділянок, торфовищ, лісокористувачів та місцевого населення, а також обладнати природні та штучні водойми пірсами та під’їздами з твердим покриттям для забезпечення забору води пожежними автомобілями;
- Макарівськогму ВП Ірпінськго ВП НП Київської області, Макарівському районному управлінню ГУ «Держпродспоживслужби» спільно з головами сільських, селищних рад: забезпечити дієвий контроль за переміщенням живих тварин та продукції з них, зокрема свиней та свинини на території району. Не допускати незаконного переміщення живих тварин без ветеринарних документів;
- головам сільських, селищних рад: з метою організації раціонального використання та збереження території узбережжя річок, створення належних умов для відпочинку громадян на воді, забезпечення охорони життя та здоров’я осіб, які відпочивають розглянути можливість створення місць відпочинку на воді, які б відповідали вимогам Правил охорони життя людей на водних об’єктах України тощо.

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України