Постанова КМУ від 04.07.2017 № 454 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям»

e-mail Друк PDF

Відповідно до Постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» від 04.07.2017 р. № 454 внесені зміни до п. 25 та п. 27 Постанови КМУ від 24.02.2003 р. № 250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» виплата призначеної державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям припиняється також у разі припинення реєстрації, як безробітної особи, що включена до складу сім’ї з місяця, що настає за місяцем в якому припинено реєстрацію безробітного за інформацією центрів зайнятості згідно причин передбачених абзацами 17, 19-22 підпункту 1 і підпункту 2 п. 37 Порядку реєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого Постановою КМУ від 20.03.2013 р. № 198 (крім припинення реєстрації у разі працевлаштування самостійно).
Тобто, передбачено ряд причин, які підлягають припиненню реєстрації як безробітної особи згідно законодавства про зайнятість у частині сприяння своєму працевлаштуванню, а саме:
- подання безробітним заяви про припинення реєстрації;
- встановлення факту подання особою недостовірних даних та документів на підставі яких прийнято рішення про надання їй статусу безробітного;
- встановлення факту виконання безробітним оплачуваної роботи, зайняття іншим видом діяльності;
- припинення професійного навчання за направленням центра зайнятості без поважних причин;
- відмови від двох пропозицій підходящої роботи;
- невідвідування без поважних причин центра зайнятості.
Таким чином, підставою для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям є інформування органів соціального захисту населення стосовно дотримання безробітним працездатним членом малозабезпеченої сім’ї законодавства про зайнятість у частині сприяння своєму працевлаштуванню та припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу малозабезпеченої сім’ї, здійснюється центрами зайнятості до 10 числа місяця, що настає за звітним.
До внесення змін виплата допомоги малозабезпеченим сім’ям також припиняється:
1. якщо сім’єю приховано або навмисно подано недостовірні дані про її доходи та майновий стан, що вплинули на встановлення права на соціальну допомогу і визначення її розміру, внаслідок чого були надміру виплачені кошти - з місяця, в якому виявлено порушення;
2. у разі переїзду в іншу місцевість та настання обставин, що унеможливлюють виплату соціальної допомоги - з місяця, що настає за місяцем, в якому відбулися зміни;
3. за заявою уповноваженого представника сім’ї – з місяця, що настає за місяцем її подання, якщо інше не обумовлено заявою.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.