Військовослужбовці з Макарівщини, які будуть направлені на проходження служби в лавах Збройних Сил України за контрактом, у 2017 році отримають одноразову допомогу у розмірі 10 000 грн.

e-mail Друк PDF

Військова служба має свої особливості, тим паче, в період проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях України. З 2016 року пріоритетом є контрактна служба.
Служба в армії за контрактом – це можливість отримати безкоштовну вищу освіту, виплату одноразової грошової допомоги при укладенні контракту, також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування та санітарно-курортне лікування за пільговою оплатою тощо.
Підтримуючи ініціативу Президента України та Кабінету Міністрів України, у 2016 році в Макарівському районі було розпочато виплату одноразової матеріальної допомоги  “підйомних”, в розмірі 2 000 грн., для залучених жителів Макарівщини на службу за контрактом до лав Збройних Сил України.
Така ж практика продовжилася і в 2017 році, відповідно до розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації “Про проект районної Програми “Матеріальна допомога військовослужбовцям, які підписали контракт на проходження військової служби” на 2017 рік” від 14 грудня 2016 року за № 689.
На даний час, завдяки співпраці керівництва Макарівської райдержадміністрації та Макарівської районної ради, а також розуміння депутатського корпусу районної ради, на засіданні сесії Макарівської районної ради VІІ скликання були внесені і прийняті зміни та доповнення до зазначеного розпорядження голови райдержадміністрації, за якими розмір матеріальної допомоги військовослужбовцям, які підписали контракт на проходження військової служби в ІІІ та IV кварталі 2017 року, складатиме 10 000 гривень кожному військовослужбовцю (рішення Макарівської районної ради від 26.07.2017 року № 272-16-VІІ).
Також у листопаді 2016 року Київською обласною державною адміністрацією було ініційоване надання громадянам, які уклали контракт про проходження військової служби, одноразової фінансової допомоги у розмірі 10 тисяч гривень.
“Це допомога родинам Київщини, годувальники яких вирішили бути професійними військовими й стали на захист Вітчизни. Для надання допомоги контрактник має надати в ОДА копію наказу про зарахування до проходження військової служби. Кожен військовослужбовець з контрактом від 17 листопада отримає грошову допомогу”,- зі слів Олександра Горгана, голови Київської облдержадміністрації.

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 08:53  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.