Військовослужбовці з Макарівщини, які будуть направлені на проходження служби в лавах Збройних Сил України за контрактом, у 2017 році отримають одноразову допомогу у розмірі 10 000 грн.

Військова служба має свої особливості, тим паче, в період проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях України. З 2016 року пріоритетом є контрактна служба.
Служба в армії за контрактом – це можливість отримати безкоштовну вищу освіту, виплату одноразової грошової допомоги при укладенні контракту, також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування та санітарно-курортне лікування за пільговою оплатою тощо.
Підтримуючи ініціативу Президента України та Кабінету Міністрів України, у 2016 році в Макарівському районі було розпочато виплату одноразової матеріальної допомоги  “підйомних”, в розмірі 2 000 грн., для залучених жителів Макарівщини на службу за контрактом до лав Збройних Сил України.
Така ж практика продовжилася і в 2017 році, відповідно до розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації “Про проект районної Програми “Матеріальна допомога військовослужбовцям, які підписали контракт на проходження військової служби” на 2017 рік” від 14 грудня 2016 року за № 689.
На даний час, завдяки співпраці керівництва Макарівської райдержадміністрації та Макарівської районної ради, а також розуміння депутатського корпусу районної ради, на засіданні сесії Макарівської районної ради VІІ скликання були внесені і прийняті зміни та доповнення до зазначеного розпорядження голови райдержадміністрації, за якими розмір матеріальної допомоги військовослужбовцям, які підписали контракт на проходження військової служби в ІІІ та IV кварталі 2017 року, складатиме 10 000 гривень кожному військовослужбовцю (рішення Макарівської районної ради від 26.07.2017 року № 272-16-VІІ).
Також у листопаді 2016 року Київською обласною державною адміністрацією було ініційоване надання громадянам, які уклали контракт про проходження військової служби, одноразової фінансової допомоги у розмірі 10 тисяч гривень.
“Це допомога родинам Київщини, годувальники яких вирішили бути професійними військовими й стали на захист Вітчизни. Для надання допомоги контрактник має надати в ОДА копію наказу про зарахування до проходження військової служби. Кожен військовослужбовець з контрактом від 17 листопада отримає грошову допомогу”,- зі слів Олександра Горгана, голови Київської облдержадміністрації.

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 08:53