Благодійний фонд «Право на захист» та Макарівське бюро правової допомоги інформує:

e-mail Друк PDF

Проект «Правова допомога особам без громадянства та особам, які перебувають під ризиком «безгромадянства» почав роботу в червні 2017 року.
Проект реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR) на території Києва та Київської області.
Цільова аудиторія проекту - особи без громадянства (ЛБГ) і особи, що знаходяться під ризиком «безгромадянства».
Такими особами можуть бути:
- громадяни колишніх радянських республік, які вчасно не оформили громадянство України;
- громадяни інших новоутворених держав;
- бездомні;
- ромське населення;
- особи, які звільнилися з місць позбавлення волі;
- внутрішньо переміщені особи, які втратили особисті документи;
- біженці.
- досить часто ЛБГ взагалі не мають документів, що робить їх вкрай вразливою категорією населення, а їхні діти опиняються під ризиком громадянства.
З метою зменшення числа ЛБГ, проект з надання правової допомоги включає таку діяльність БФ «Право на захист»:
- консультування з питань придбання та підтвердження громадянства, отримання особистих документів:
+38 (044) 337-17-63
+38 (093) 039-00-71
+38 (093) 039-00-31
- надання правових консультацій в офісі БФ «Право на захист» за адресою:  м Київ, вул. Щекавицька, 55; (м.Контрактова площа) e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
- виїзди мобільних груп по місту Києву і Київській області з метою виявлення ЛБГ і надання їм юридичних консультацій;
- проведення інформаційних зустрічей з населенням про важливість отримання паспорта;
- супровід і представництво інтересів клієнта адвокатом при спілкуванні з державними органами, в тому числі Державною міграційною службою України;
- представництво інтересів клієнта в судах із забезпеченням оплати судового збору та інших обов'язкових витрат, пов'язаних з придбанням або підтвердженням громадянства;
- адвокація як вивчення нових законодавчих і політичних ініціатив, а також посилення можливостей вдосконалення чинного законодавства про ЛГБ.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.