Благодійний фонд «Право на захист» та Макарівське бюро правової допомоги інформує:

Проект «Правова допомога особам без громадянства та особам, які перебувають під ризиком «безгромадянства» почав роботу в червні 2017 року.
Проект реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR) на території Києва та Київської області.
Цільова аудиторія проекту - особи без громадянства (ЛБГ) і особи, що знаходяться під ризиком «безгромадянства».
Такими особами можуть бути:
- громадяни колишніх радянських республік, які вчасно не оформили громадянство України;
- громадяни інших новоутворених держав;
- бездомні;
- ромське населення;
- особи, які звільнилися з місць позбавлення волі;
- внутрішньо переміщені особи, які втратили особисті документи;
- біженці.
- досить часто ЛБГ взагалі не мають документів, що робить їх вкрай вразливою категорією населення, а їхні діти опиняються під ризиком громадянства.
З метою зменшення числа ЛБГ, проект з надання правової допомоги включає таку діяльність БФ «Право на захист»:
- консультування з питань придбання та підтвердження громадянства, отримання особистих документів:
+38 (044) 337-17-63
+38 (093) 039-00-71
+38 (093) 039-00-31
- надання правових консультацій в офісі БФ «Право на захист» за адресою:  м Київ, вул. Щекавицька, 55; (м.Контрактова площа) e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
- виїзди мобільних груп по місту Києву і Київській області з метою виявлення ЛБГ і надання їм юридичних консультацій;
- проведення інформаційних зустрічей з населенням про важливість отримання паспорта;
- супровід і представництво інтересів клієнта адвокатом при спілкуванні з державними органами, в тому числі Державною міграційною службою України;
- представництво інтересів клієнта в судах із забезпеченням оплати судового збору та інших обов'язкових витрат, пов'язаних з придбанням або підтвердженням громадянства;
- адвокація як вивчення нових законодавчих і політичних ініціатив, а також посилення можливостей вдосконалення чинного законодавства про ЛГБ.