25 млн грн. на енергоощадність – черговевідшкодування Уряду учасникам програми «теплих» кредитів

17 липня Держенергоефективності виплатило чергове відшкодування учасникам Урядової програми «теплих» кредитів. Цього разу майже 25 млн грн. перераховано тим, хто залучав кошти на енергоефективні заходи у ПриватБанку у травні.
Найбільшу суму коштів - 24,5 млн грн. – виплачено тим, хто займався утепленням індивідуального житла. Таких домогосподарств налічується понад 5500.
Ще 400 тис. грн. отримало 96 родин, які замінили газові котли на твердопаливні.
«Цього року для всіх, хто хоче скористатися державною програмою безповоротної фінансової допомоги на енергоефективні заходи, створено ще більше можливостей. Стати учасником програми можна через чотири державні банки. Крім цього, нагадую, що програму продовжено. Уряд виділив додатково 300 млн грн. на її фінансування. Тож, усім радимо підготуватися до опалювального сезону. Уряд готовий Вам допомогти у цьому», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
З початку дії програми «теплих» кредитів її учасники отримали з держбюджету близько 1,5 млрд грн. відшкодування.

08 вересня 2017 року о 10.00 годині відбудеться презентація стратегії розвитку Макарівського району. Захід проходитиме в Макарівському районному Будинку культури за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 27.
Запрошуємо взяти участь усіх бажаючих.