День поля у Бородянському районі

e-mail Друк PDF

14 липня начальник відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації Олександр Нечай відвідав захід у Бородянському районі – День поля у Інституті картоплярства с.Немішаєве.
Темою даного заходу були напрями: інновації в картоплярстві, селекція і насінництво картоплі, використання біотехнологічних методів в насінництві картоплі, менеджмент та маркетинг в картоплярстві.
Цього дня прадавня сільськогосподарська культура картопля об’єднала навколо себе на цікавому науково-практичному заході науковців і фермерів, селекціонерів і хіміків, керівників різних рівнів та аграріїв.
Конференцію було розпочато урочистим відкриттям меморіальних дощок двом непересічним особистостям у світі науки - колишньому директору інституту картоплярства (1989-1999рр.), доктору біологічних наук, професору, академіку УААН А.Кучку та доктору сільськогосподарських наук, професору, заслуженому працівнику сільського господарства України, кавалеру Ордену Трудового Червоного Прапора та медалі «За трудову доблесть» А.Осипчуку. Як зазначили у своїх виступах їхні учні і колеги, ці видатні вчені були і залишаться для інституту прикладом сумлінного та самовідданого служіння на ниві селекції.
В другій частині заходу чисельні гості відвідали дослідне поле інституту, де їм було представлено палітру сортів посівів картоплі, над якими працював колектив інституту, враховуючи і потреби ринку, і вимоги споживачів, і конкурентоспроможність, і стійкість культури до хвороб та несприятливих погодних умов, і ряд інших не менш важливих чинників.
У пленарній частині Дня поля, що відбулась в актовому залі інституту картоплярства, з вітальним словом до присутніх звернулись голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов, голова Бородянської районної ради Г.Єрко, директор департаменту АПР КОДА С.Шупик, президент Української асоціаціївиробниківкартоплі Ю.Антропов, директор департаменту АПР Кіровоградської ОДА С.Коренюк, голова Немішаївської селищної ради С.Замідра, директор Немішаївського агротехнічного коледжу В.Альохін, чисельні керівники та представники інститутів НААН України, представники фермерських господарств Рівненщини, Одещини та Полтавщини.
Як зазначив у своєму виступі очільник Бородянського району А.Анісімов, Бородянщина пишається Інститутом картоплярства, широко відомим і знаним на теренах України і Європи. Голова райдержадміністрації запевнив науковців у цілковитій підтримці та підкреслив, що потрібно спільно працювати над перспективами розвитку інституту та галузі в цілому, аби поширювати напрацювання селекціонерів, залучаючи до цього достатні інвестиційні ресурси.
На завершення конференції директор Інституту картоплярства, член-кореспондент НААН України А.Бондарчук вручив відзнаки «Почесний картопляр України» голові ФГ «Аделаїда», доктору економічних наук С.Рибалку, директору ТОВ «АГРІКО-Україна», віце-президенту Української асоціації виробників картоплі М.Гордійчуку, зав. кафедрою агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І.Душечкіна НУБіП України, члену-кореспонденту НААН А.Бикіну.

Останнє оновлення на Понеділок, 17 липня 2017, 21:34  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.