Щодо надання адресної допомоги військовослужбовцям та їх сім’ям

12 липня відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА.
На комісії було затверджено: 74 заяви учасників АТО; 1 заяву від родини військовослужбовця, який загинув на території проведення АТО; 50 заяв військовослужбовців,  які проходять військову службу за контрактом; 4 заяви від поранених в зоні АТО військовослужбовців; 32 заяви від сімей загиблих військовослужбовців на отримання щорічної допомоги.
Загалом, станом на 12 липня 2017 року комісія розглянула та затвердила 1 072 заяви військовослужбовців, які беруть участь в АТО, 51 заяву від поранених в зоні проведення АТО, 22 заяви від сімей, родичі яких загинули в зоні проведення АТО, 1 заяву від родичів полоненого військовослужбовця, 402 заяви військовослужбовців,  які проходять військову службу за контрактом, 5 заяв від демобілізованих військовослужбовців, 94 заяви від сімей загиблих військовослужбовців на отримання щорічної допомоги. Загальна сума усіх виплатах для військовослужбовців та їх родин склала 12 579 127,03 грн.
Також з початку року було виплачено матеріальну допомогу 65 родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах на загальну суму 860 925 грн. та виплачено матеріальну допомогу родинам загиблих військовослужбовців в Афганістані на суму 326 400 грн.
Збір документів на отримання матеріальної допомоги продовжується.
Комісія щосереди розглядає подані документи.