Як отримати відомості з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території)?

Звернувшись до центру надання адміністративних послуг, необхідно подати:
1) заяву про надання відомостей з Державного земельного кадастру;
2) документ, що підтверджує оплату послуг з надання довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території), або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього;
3) документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).
Заява з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення.
Дана послуга є платною і становить 0,06 розміру мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.
Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку.
Слід зазначити, що у випадку звернення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування послуга є безоплатною.
Звертаємо увагу! Підставами для відмови у наданні послуги можуть бути:
˗ відсутність запитуваних відомостей в Державному земельному кадастрі;
˗ неналежність особи, що звернулася із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру;
˗ не повний обсяг та/або невідповідність поданих документів вимогам, встановленим законом.
Протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги Довідка, що містить узагальнену інформацію про землі (території) або повідомлення про відмову у її наданні видається заявнику (уповноваженій особі заявника) або надсилається поштою на адресу, вказану заявником у заяві.