ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

e-mail Друк PDF

17 червня, у місті Вишневе відбувся Олімпійський день. Він щороку проходить майже в 200 країнах світу. Захід проводився відділенням національного олімпійського комітету України в Київській області, за сприяння Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН. В рамках проведення "Олімпійського дня" у Київській області проходили  змагання з різних видів спорту, легкоатлетичний пробіг, а також різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, святкові концерти та спортивно-масові заходи, до участі у яких було залучено близько 2 000 осіб – учнівської та студентської молоді, ветеранів спорту, видатних спортсменів, батьків тощо.
Макарівський район представляла делегація спортсменів із 35 осіб. Це легкоатлети Макарівської районної дитячо-юнацької спортивної школи та спортивний клуб «Фенікс». Вони відстоювали честь району у забігу школярів на дистанцію 500 метрів та заїзді на інвалідних колясках.
Під час проведення "Олімпійського дня" проводився олімпійський лекторій "Фізичне виховання дітей дошкільного віку в сім'ї", в ньому прийняли участь головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації Р.Ткачук та тренер ДЮСШ Т. Рудківська, тренер СК «Фенікс» О.І. Каурайнен.
Родзинкою Олімпійського дня стала можливість кожного вболівальника  спробувати свої сили поруч зі спортсменами,  взяти участь у майстер-класах та перевірили свої сили ще у баскетболі, стрибках на батуті, гандболі, легкій атлетиці, тхеквондо та інших видах спорту. Адже велика кількість призів чекала й на учасників різноманітних вікторин, конкурсів, олімпійської лотереї та, безперечно, символічного забігу.
Традиційно свято здоров’я, сили та краси отримало підтримку від голови райдержадміністрації Т. М. Семенової. Діти змогли насолодитися солодощами, вгамувати спрагу молочними коктелями та соками, отримати подарунки на згадку.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.