Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Грузьке перебуває 20 громадян похилого віку, з них 3 особи – інваліди різних соціальних категорій.
Надаємо в приміщенні терцентру послуги медичні, лікувальної фізкультури та масажу, психолога, швеї, перукаря.
Створений в приміщенні територіального центру банк одягу.
Функціонує пункт прокату засобів реабілітації.
Проведено виїздне надання соціальних послуг мешканцям села Небелиця надано послуги перукаря, швачки, медичної сестри з лікувальної фізкультури та масажу.
Триває підготовка до проведення наради соціальних робітників, яка відбудеться 23 травня.
На даний час територіальним центром надається 34 види соціальних послуг. Керівництвом територіального центру проводиться робота по покращенню їх якості.

Станом на 19.05.2017