Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Грузьке перебуває 20 громадян похилого віку, з них 3 особи – інваліди різних соціальних категорій.
Надаємо в приміщенні терцентру послуги медичні, лікувальної фізкультури та масажу, психолога, швеї, перукаря.
Створений в приміщенні територіального центру банк одягу.
Функціонує пункт прокату засобів реабілітації.
До Великодніх свят працівники територіального центру разом з представниками сільських, селищних рад, підприємцями, релігійними громадами організували вручення пасхальних продуктових наборів.
Проведена нарада соціальних робітників на якій звітувались про роботу у квітні.
Проведено виїздне надання соціальних послуг мешканцям сіл Фасова, Людвинівка надано послуги перукаря, швачки, медичної сестри з лікувальної фізкультури та масажу.
На даний час територіальним центром надається 34 види соціальних послуг. Керівництвом територіального центру проводиться робота по покращенню їх якості.

Станом на 21.04.2017

27 червня відбудуться виїзні наради керівництва Макарівської райдержадміністрації в с. Борівка о 14:00, в с. Великий Карашин о 15:30. Виїзні наради відбудуться за участі голів сільських рад, керівника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області, дільничного інспектора, соціальних працівників та громад сіл. На нарадах розглядатимуться питання забезпечення громадського порядку та криміногенної ситуації.
Також 29 червня виїзні наради відбудуться в с. Вільно о 14:00 та в с. Андріївка о 15:30.