Семінар щодо дослідження потреб дітей та сімей з числа вразливих груп населення

e-mail Друк PDF

19 квітня, за сприяння служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації, пройшов семінар для керівників та працівників районного методичного кабінету, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, закладів культури, медичних установ, стосовно реалізації проекту “Розробка і впровадження регіонального плану зі збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів (у Київській області”.
Захід відкрила голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, привітавши учасників та ознайомивши з порядком денним семінару. Тематичну частину заходу провела представник проекту, ключовий експерт з питань розвитку сімейних форм виховання Р.Кравченко, доповівши про проект, його значення для територіальної громади та очікувані результати.
Також окремо були презентовані модель планування послуг Хардікера, рекомендації Ради Європи СМ/Rec(2011)12en's щодо прав дітей та соціальних послуг, дружніх до дітей і сімей.
Семінар пройшов за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, начальника відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавського, начальника служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та інших.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні