Семінар щодо дослідження потреб дітей та сімей з числа вразливих груп населення

19 квітня, за сприяння служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації, пройшов семінар для керівників та працівників районного методичного кабінету, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, закладів культури, медичних установ, стосовно реалізації проекту “Розробка і впровадження регіонального плану зі збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів (у Київській області”.
Захід відкрила голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, привітавши учасників та ознайомивши з порядком денним семінару. Тематичну частину заходу провела представник проекту, ключовий експерт з питань розвитку сімейних форм виховання Р.Кравченко, доповівши про проект, його значення для територіальної громади та очікувані результати.
Також окремо були презентовані модель планування послуг Хардікера, рекомендації Ради Європи СМ/Rec(2011)12en's щодо прав дітей та соціальних послуг, дружніх до дітей і сімей.
Семінар пройшов за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, начальника відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавського, начальника служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та інших.

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України