Робоча зустріч щодо забезпечення громадського правопорядку під час проведення масових заходів на території Макарівського району

e-mail Друк PDF

На виконання телефонограми Київської облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 182 щодо взаємодії з територіальними відділами поліції Київської області та покращення їх матеріально-технічного забезпечення, 18 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная та завідувача  сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор провела робочу зустріч з т. в. о. заступника начальника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП України в Київській області Ю.Сірцовим.
У ході зустрічі йшла мова про посилення контролю за громадським порядком, у зв'язку з проведенням поминальних заходів в населених пунктах району та святкувань Першотравня, Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світові війні, створення робочих штабів чергування із залученням муніципальної поліції, а також наявних потреб і покращення дієвої співпраці між органами виконавчої влади та районним відділенням поліції.

Останнє оновлення на Вівторок, 18 квітня 2017, 16:06  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні