Робоча зустріч щодо забезпечення громадського правопорядку під час проведення масових заходів на території Макарівського району

На виконання телефонограми Київської облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 182 щодо взаємодії з територіальними відділами поліції Київської області та покращення їх матеріально-технічного забезпечення, 18 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная та завідувача  сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор провела робочу зустріч з т. в. о. заступника начальника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП України в Київській області Ю.Сірцовим.
У ході зустрічі йшла мова про посилення контролю за громадським порядком, у зв'язку з проведенням поминальних заходів в населених пунктах району та святкувань Першотравня, Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світові війні, створення робочих штабів чергування із залученням муніципальної поліції, а також наявних потреб і покращення дієвої співпраці між органами виконавчої влади та районним відділенням поліції.

Останнє оновлення на Вівторок, 18 квітня 2017, 16:06