Зустріч з добровольцями АТО

e-mail Друк PDF

У зв'язку з відзначенням Дня добровольця, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2017 року № 1822 - VІІІ, 18 березня в Макарівському районному Будинку культури пройшла зустріч з добровольцями Макарівщини. До районного закладу культури прибули учасники АТО разом з головами сіл та селищ району: Макарова, Кодри, Яблунівки, Бишева, Липівки, Людвинівки, Мотижина, Борівки, Соснівки та інших населених пунктів.
Волонтери районного центру допомоги військовим на чолі з координатором центру О.Герасименко радо зустріли, підготувавши в залі Будинку культури, на другому поверсі (“акваріумі”), невимушену атмосферу з домашньою випічкою та солодощами. А волонтер, організатор Всеукраїнської акції “Велика Українська хода” К.Валевська прикрасила зал прапорами єдності, привезеними з усіх куточків України та військових з'єднань і батальйонів.
Захід розпочався з перегляду тематичного документального фільму, після чого добровольці приймали вітання від виконуючого обов'язки військового комісара Макарівського районного військового комісаріату С.Єфрємова, який спільно з О.Герасименко вручив їм нагрудні відзнаки “Доброволець. Від народу України з вдячністю”.
З музичними вітаннями виступили ансамблі скрипалів та бандуристів Макарівської дитячої школи мистецтв, студентки КВНЗ КОР “Макарівський медичний коледж” А.Пальченко та І.Макарова, вокально-інструментальний колектив “Мальви”, поет і композитор В.Хоменко, учасники фольклорно-етнографічного гуртка “Дивокрай” районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала та вокально-хореографічної студії “Крок до зірок”.
Також слова вдячності  та побажання миру, здоров'я, любові, благополуччя учасникам АТО побажали директор Макарівського районного історико-краєзнавчого музею В.Гедз та священник парафії Святого пророка Іллі Української греко-католицької церкви Є.Чернюк.
Звісно ж на заході вітали і волонтерів — добровільних помічників, завдяки яким, починаючи з 2014 року, військові з Макарівщини постійно отримували і отримують необхідну допомогу, як військову амуніцію, так і продукти харчування, медикаменти, речі особистої гігієни, одяг та необхідні пристрої, приладдя, матеріали для укріплення бліндажів, а також особливі подарунки — листи, малюнки і обереги написані, намальовані та зроблені дитячими руками з енергією добра та захисту.
Присутні на зустрічі мали можливість оглянути виставку творчих робіт вихованців Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.