Виробничий кооператив «Макарівська фабрика «Світанок»

e-mail Друк PDF

Виробничий кооператив «Макарівська фабрика «Світанок»

Фабрика «Світанок» спеціалізується на пошитті дитячого одягу, постільної білизни, платтів - халатів. На сьогоднішній день на підприємстві працює 22 людини.
Підприємство було створене в січні 1969 року на базі цеху масового пошиття білизни Макарівського районного комбінату побутового обслуговування і дістало назву “промкомбінат”. Розпочинали роботу в тісних приміщеннях. Поряд з швейним виробництвом було започатковано випуск гончарних виробів. В 1977 році промкомбінат увійшов до складу Білоцерківського швейно-галантерейного об’єднання, а в 1989 році від’єдався в окреме підприємство фабрику “Рассвет”. В 1992 році підприємство стає Орендним Товариством, а в січні 1994 року колектив фабрики став повноцінним власником підприємства, викупивши його у держави. Підприємство дістало назву Акціонерне товариство фабрика “Світанок”. В 2003 році підприємство реорганізовано в Товариство з обмеженою відповідальністю фабрика “Світанок”, а в 2010 році – у Виробничий кооператив «Макарівська фабрика Світанок».

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.