Виробничий кооператив «Макарівська фабрика «Світанок»

Виробничий кооператив «Макарівська фабрика «Світанок»

Фабрика «Світанок» спеціалізується на пошитті дитячого одягу, постільної білизни, платтів - халатів. На сьогоднішній день на підприємстві працює 22 людини.
Підприємство було створене в січні 1969 року на базі цеху масового пошиття білизни Макарівського районного комбінату побутового обслуговування і дістало назву “промкомбінат”. Розпочинали роботу в тісних приміщеннях. Поряд з швейним виробництвом було започатковано випуск гончарних виробів. В 1977 році промкомбінат увійшов до складу Білоцерківського швейно-галантерейного об’єднання, а в 1989 році від’єдався в окреме підприємство фабрику “Рассвет”. В 1992 році підприємство стає Орендним Товариством, а в січні 1994 року колектив фабрики став повноцінним власником підприємства, викупивши його у держави. Підприємство дістало назву Акціонерне товариство фабрика “Світанок”. В 2003 році підприємство реорганізовано в Товариство з обмеженою відповідальністю фабрика “Світанок”, а в 2010 році – у Виробничий кооператив «Макарівська фабрика Світанок».