ТОВ „Науково-виробниче підприємство "Укрзооветпромпостач"”

Виготовлення комбікормів, преміксів, білково-вітамінних та вітамінно-мінеральних добавок для тварин всіх видів і вікових груп – порівняно новий, але перспективний напрямок діяльності підприємства. На спеціалізованому заводі преміксів і кормових добавок в селі Плахтянка Макарівського району вперше в Україні налагоджено промислове виробництво преміксів та кормових добавок за світовими стандартами. Цей сучасний промисловий модуль потужністю 15 тонн преміксів та 70 тонн БВД за зміну працює в автоматичному режимі і виробляє продукцію, яка відповідає усім європейським вимогам. Комп’ютеризоване управління технологічними процесами, компактне розміщення устаткування дають можливість випускати на замовлення споживачів премікси, вітаміни, вітамінно-мінеральні концентрати і білково-вітамінні добавки для усіх видів тварин. Особливістю роботи заводу преміксів і кормових добавок є суворе дотримання понад 100 ретельно складених і науково-обгрунтованих рецептур. Процес виробництва повністю автоматизовано, що виключає людський фактор можливо негативного впливу на технологію та якість продукції. Сировина постачається лише від всесвітньовідомих фірм, а контроль якості сировини та продукції проводять висококваліфіковані спеціалісти власної та державних контрольних лабораторій. За період роботи заводу преміксів на ньому освоєно 120 рецептів преміксів для ВРХ, 27 – для свиней, 46 – для птиці, 3 – для риби, 7 – для коней та інших тварин, 6 – для хутрових звірів та 58 рецептів білково-вітамінних добавок. З метою підвищення ефективності застосування ветеринарних препаратів, комбікормів і преміксів у вітчизняному тваринництві, фахівцями корпорації проводиться всеукраїнський тур науково-практичних занять і семінарів для керівників та спеціалістів сільського господарства в усіх обласних центрах України та у навчальному центрі на базі Плахтянського заводу преміксів і кормових добавок.

Останнє оновлення на Середа, 17 квітня 2013, 14:27