ТОВ „Науково-виробниче підприємство "Укрзооветпромпостач"”

e-mail Друк PDF

Виготовлення комбікормів, преміксів, білково-вітамінних та вітамінно-мінеральних добавок для тварин всіх видів і вікових груп – порівняно новий, але перспективний напрямок діяльності підприємства. На спеціалізованому заводі преміксів і кормових добавок в селі Плахтянка Макарівського району вперше в Україні налагоджено промислове виробництво преміксів та кормових добавок за світовими стандартами. Цей сучасний промисловий модуль потужністю 15 тонн преміксів та 70 тонн БВД за зміну працює в автоматичному режимі і виробляє продукцію, яка відповідає усім європейським вимогам. Комп’ютеризоване управління технологічними процесами, компактне розміщення устаткування дають можливість випускати на замовлення споживачів премікси, вітаміни, вітамінно-мінеральні концентрати і білково-вітамінні добавки для усіх видів тварин. Особливістю роботи заводу преміксів і кормових добавок є суворе дотримання понад 100 ретельно складених і науково-обгрунтованих рецептур. Процес виробництва повністю автоматизовано, що виключає людський фактор можливо негативного впливу на технологію та якість продукції. Сировина постачається лише від всесвітньовідомих фірм, а контроль якості сировини та продукції проводять висококваліфіковані спеціалісти власної та державних контрольних лабораторій. За період роботи заводу преміксів на ньому освоєно 120 рецептів преміксів для ВРХ, 27 – для свиней, 46 – для птиці, 3 – для риби, 7 – для коней та інших тварин, 6 – для хутрових звірів та 58 рецептів білково-вітамінних добавок. З метою підвищення ефективності застосування ветеринарних препаратів, комбікормів і преміксів у вітчизняному тваринництві, фахівцями корпорації проводиться всеукраїнський тур науково-практичних занять і семінарів для керівників та спеціалістів сільського господарства в усіх обласних центрах України та у навчальному центрі на базі Плахтянського заводу преміксів і кормових добавок.

Останнє оновлення на Середа, 17 квітня 2013, 14:27  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.