Товариство з обмеженою відповідальністю «Слобода Ко»

e-mail Друк PDF

1 листопада 1999 року на базі Червонослобідського спиртозаводу засновано Товариство з обмеженою відповідальністю «Слобода Ко», яке невдовзі стало одним із провідних підприємств харчової промисловості. Підприємство займалося виробництвом лікеро-горілчаної продукції під торговельною маркою «Алко». У 2002 році розпочалося виробництво безалкогольних напоїв під торговельною маркою «Добрава» та «Слобідська». Напої «Добрава» виробляються на базі питної води «Слобідська», яка проходить п’ятиступеневу систему очищення.
Сьогодні «Слобода Ко» - сучасне високорозвинуте і багатопрофільне підприємство, яке налічує 95 працівників. На базі підприємства створено торговельний центр «Слобода». Товариство випускає зріджений двоокис вуглецю, а також надає послуги по транспортним перевезенням. Автопарк підприємства нараховує близько 30 одиниць техніки. Вся продукція, що виробляється відзначається високою якістю, яку контролює виробничо-технічна лабораторія підприємства, яка акредитована по всім необхідним видам діяльності та забезпечена сучасним обладнанням. Висока якість підтримується багаторівневою системою контролю виробничого процесу, здійснюється оперативний контроль кожного етапу виробництва та готової продукції.
Продукція підприємства пройшла випробування та сертифікацію в найбільш відомих закладах України: в Державному центрі стандартизації і контролю якості природних та преформованих ресурсів України, в інституті екогігієни та токсикології ім.Л.І.Медведя, Державній системі сертифікації УкрСЕПРО (ДП «Біла Церквастандартметрологія»).
Вода питна «Слобідська» - призер авторитетних виставок і дегустаційних конкурсів, які відбувалися в м. Києві та інших містах України: ГРАН-ПРІ в дегустаційному конкурсі VI міжнародного форуму виробників продукції харчування, напоїв та інгредієнтів «WORLD-AQVA UKRAINE-2003» на VII спеціалізованій виставці напоїв 2003 році в м. Києві, нагороджена срібною медаллю, на 8-й Міжнародній виставці «Салон напоїв 2003 р.» в м. Одессі - відзначена дипломом за якість, дизайн, упаковку та етикетку, золотою медаллю нагроджена на VII Міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв - AQVA 2002.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.