Червонослобідське місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт»

e-mail Друк PDF

Червонослобідське місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт»

Історія Червонослобідського спиртового заводу починається з 1881 року. Саме тоді в селі Красна Слобода поміщик Шабловський орендував гуральню у місцевого пана. На той час спиртзавод працював на місцевому паливі, тобто на дровах, торфі та бурому вугіллі, сировиною слугували зерно та картопля. Енергія подавалась паровою машиною, а бродильні чани були дерев'яними. Підприємство виготовляло спирт-сирець міцністю 95% і працювало в одну зміну.
Кожного року, починаючи з 1926 року, завод реконструювався. Його виробничі потужності становили 800 дал на добу. З 1933 року підприємство почало називатися «Артіль вирібспирт». У період з 1926 року до 1941 року на заводі під час реконструкції було замінено дерев'яні чани на металеві, парові котли опалювалися кам'яним і бурим вугіллям. Завдяки цьому потужність підприємства збільшилась до 1200 дал на добу, і воно почало працювати у три зміни.
У роки Великої Вітчизняної війни завод майже не працював. Після її закінчення було замінено бражний апарат із встановленням ректифікаційної колони, і підприємство почало виготовляти спирт-ректифікат вищої очистки, ефіро-альдегідну фракцію, сивушне масло. Потужність було збільшено до 1500 дал на добу.
У 1966 році збудовано вуглекислотний цех для утилізації вуглекислого газу в період бродіння спиртового виробництва. В 1975 р. на заводі пройшла реконструкція: брагоректифікаційний апарат було замінено на апарат великої потужності - до 2000 дал на добу, встановлено бродильні чани великої місткості, збудовано нове бродильне відділення, апаратний цех, новий склад готової продукції.
З 1980 року Червонослобідський спиртовий завод очолює Артюхов Володимир Якович, який впроваджує нові методи управління, реконструює та модернізує підприємство. У 2001 році потужність заводу становила 3000 дал на добу. Основною сировиною на підприємстві є зерно пшениці, кукурудзи та жита. Завод виготовляє спирт "вищої очистки", «люкс», «екстра», а також ефіро-альдегідну фракцію, сивушне масло. Супутньою продукцією при виробництві спирту є барда - висококалорійний корм для тварин - і зріджений вуглекислий газ.
ДП «Червонослобідський спиртовий завод» одним із перших почав застосовувати низькотемпературну схему розварювання із застосуванням концентрованих ферментів. На підприємстві використовується сучасна автоматизація та комп'ютеризація технологічних процесів.
На сьогоднішній день Червонослобідський спиртовий завод є місцем провадження діяльності ДП «Укрспирт». Це сучасне підприємство з високою культурою виробництва. Завод має добре розвинену інфраструктуру та власний автотранспорт. Кваліфікованість інженерно-технічного персоналу, його новаторство, вміння працювати по-новому звели до мінімуму залежність підприємства від зовнішніх факторів виробництва та управління.
Продукція Червонослобідського спиртового заводу відзначена низкою дипломів. За значні успіхи Червонослобідський спиртовий завод нагороджений дипломом Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» як «Краще підприємство галузі». Досягнення високих результатів злагоджена і скоординована робота підприємства здійснюється завдяки вмілому керуванню директора спиртозаводу В.Я. Артюхова. Артюхов Володимир Якович - заслужений працівник харчової промисловості України, його ім’я занесено до інформаційно-іміджевого альманаху «Золота книга Української еліти».

Останнє оновлення на Четвер, 24 січня 2019, 09:06  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.