Компанія «Рууккі Україна»

e-mail Друк PDF

У 2009 році Компанією «Рууккі Україна» було офіційно відкрито новий завод з випуску металопродукції для будівництва у селі Копилів Макарівського району Київської області. Загальна сума інвестицій, спрямованих на побудову нової виробничо-складської бази компанії за даними УКРІНФОРМ становила 15 млн. євро.
На підприємстві функціонують лінії з виробництва: металочерепиці Monterrey; трапецієподібних профілів Т15, Т20, Т35; несучих профілів Т60 і Т153; фасадних панелей Ruukki RSP і CL (Liberta і Fasetti); катаного профілю; легких сталевих прогонів і термопрогонів; штрипсів, планок і спецпланок.
20.04.2011 на заводі було запущено першу в Україні лінію по виробництву сендвіч-панелей. Дана виробнича лінія була зібрана із вузлів, що вироблені найкращими європейськими виробниками, змонтована та налагоджена досвідченими спеціалістами з Фінляндії, Італії та Польщі. Інвестиції концерну в цей проект склали близько 5 млн. євро.
Підприємство розташовується на території 6,5 га. Площа забудови - 13 тис. кв. м. Крім виробничої будівлі в с. Копилів знаходяться офісний центр і складські приміщення. Завод в с. Копилів порівняно зі старою виробничою базою у Києві має три істотних переваги: висока потужність, гнучкий підхід до відвантаження зі складу і вигідніше місце розташування. Завод Ruukki розташовується за 44 км від Києва поруч з міжнародною магістраллю "Київ-Чоп". Оптимальне географічне положення заводу забезпечує оперативну доставку матеріалів у будь-який куточок України. Якість вироблюваної продукції на заводі, забезпечена трьома чинниками: використанням фінської сировини, сучасного обладнання і застосуванням новітньої системи контролю якості, запозиченої у флагманського підприємства Rautaruukki у фінському місті Хамеєнлінне. Металопродукція, яка випускається у Копилові, ідентична за якістю металопродукції, що завозиться із-за кордону. При цьому вона має значну перевагу - відсутність витрат на митні збори і транспортування в Україну.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.