Компанія «Рууккі Україна»

У 2009 році Компанією «Рууккі Україна» було офіційно відкрито новий завод з випуску металопродукції для будівництва у селі Копилів Макарівського району Київської області. Загальна сума інвестицій, спрямованих на побудову нової виробничо-складської бази компанії за даними УКРІНФОРМ становила 15 млн. євро.
На підприємстві функціонують лінії з виробництва: металочерепиці Monterrey; трапецієподібних профілів Т15, Т20, Т35; несучих профілів Т60 і Т153; фасадних панелей Ruukki RSP і CL (Liberta і Fasetti); катаного профілю; легких сталевих прогонів і термопрогонів; штрипсів, планок і спецпланок.
20.04.2011 на заводі було запущено першу в Україні лінію по виробництву сендвіч-панелей. Дана виробнича лінія була зібрана із вузлів, що вироблені найкращими європейськими виробниками, змонтована та налагоджена досвідченими спеціалістами з Фінляндії, Італії та Польщі. Інвестиції концерну в цей проект склали близько 5 млн. євро.
Підприємство розташовується на території 6,5 га. Площа забудови - 13 тис. кв. м. Крім виробничої будівлі в с. Копилів знаходяться офісний центр і складські приміщення. Завод в с. Копилів порівняно зі старою виробничою базою у Києві має три істотних переваги: висока потужність, гнучкий підхід до відвантаження зі складу і вигідніше місце розташування. Завод Ruukki розташовується за 44 км від Києва поруч з міжнародною магістраллю "Київ-Чоп". Оптимальне географічне положення заводу забезпечує оперативну доставку матеріалів у будь-який куточок України. Якість вироблюваної продукції на заводі, забезпечена трьома чинниками: використанням фінської сировини, сучасного обладнання і застосуванням новітньої системи контролю якості, запозиченої у флагманського підприємства Rautaruukki у фінському місті Хамеєнлінне. Металопродукція, яка випускається у Копилові, ідентична за якістю металопродукції, що завозиться із-за кордону. При цьому вона має значну перевагу - відсутність витрат на митні збори і транспортування в Україну.