Для громадського обговорення

Громадське обговорення проекту районної програми соціально-економічного та культурного розвитку Макарівського району

Про добровільне об'єднання територіальних громад

05 лютого 2015 року за № 158-VІІІ Президент України підписав Закон України “Про добровільне об'єднання територіальних громад”, який регулює відносини, що виникають у процесі добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ та міст. Закон містить принципи добровільного об’єднання територіальних громад, визначає суб’єктів та основні умови добровільного об’єднання, описує порядок об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст та надання їм державної підтримки.
Закон спрямований на децентралізацію публічної влади з реальним забезпеченням загальновизнаних європейських принципів організаційної, правової та фінансової самостійності органів місцевого самоврядування, передбачених Конституцією України засад справедливого і неупередженого розподілу суспільного
багатства між громадянами і територіальними громадами.

Закон України “Про добровільне об'єднання територіальних громад”

Відповіді на пропозиції та рекомендації, наданих Лишнянською сільською радою в формі протоколу та зареєстрованих заяв поданих від громадян

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
Проект розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації «Про деякі питання організації та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Макарівської районної державної адміністрації»

Розробник – відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації «Про деякі питання організації та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Макарівської районної державної адміністрації» та аналізу регуляторного впливу зазначеного проекту, Макарівська райдержадміністрація оголошує про його оприлюднення з 24.05.2013 в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Макарівської райдержадміністрації: http:www.adm-makariv.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність»
Зазначений проект розроблено відповідно до ст. 4, 8 Закону України “Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. № 308, ст.7 Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” (із наступними змінами та доповненнями) з метою затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району замовником перевезень яких є Макарівська районна державна адміністрація, для забезпечення належного перевезення пасажирів в Макарівському районі.
Запровадження положень проекту даного регуляторного акта дозволить поліпшити сучасний стан у сфері надання транспортних послуг, розвинути транспортну інфраструктуру, зберегти кількість рейсів, маршрутів та графіків руху, що також підвищить рівень довіри громадян до влади.
Повний пакет документів до проекту розпорядження розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Макарівської райдержадміністрації: http:www.adm-makariv.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність»
Строки прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:
- Поштою за адресою: 08000,Київська область, Макарівський район, смт Макарів, вул. Фрунзе,30;
- Факсом: 04578-51288;
Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу відділу представництва у м. Києві та Київській області: м.Київ, вул.Арсенальна, 9/11, каб.307 або на електронну адресу e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 березня 2017, 08:49

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України