Інформаційно-роз’яснювальний захід для військовослужбовців, учасників АТО

В рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю, 08 грудня в Макарівському районному центрі зайнятості відбувся інформаційно-роз’яснювальний захід для військовослужбовців, учасників АТО.
Директор Макарівського районного центру зайнятості В.Халіманчук ознайомила учасників АТО з послугами служби зайнятості, розповіла про ринок праці регіону, про комплексну програму на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників АТО та їх сімей та чинне законодавство у сфері зайнятості.
Перед учасниками АТО виступили: начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Сальвенчук, директор районного центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді О.Радченко, юрист управління Держгеокадастру у Макарівському районі Н.Соколовська та громадської правозахисної організації «Права людини» В.Ковальчук, які презентували свої послуги послуги, які будуть корисними для учасників АТО та в форматі “запитання-відповідь” поспілкувалися з учасниками семінару.
Організатори семінару висловили вдячність захисникам за їхню мужність, велич подвигу здійсненого заради миру в країні, її цілісності та незалежності, і відповідно спокійного та щасливого життя громадян.

Останнє оновлення на Середа, 09 грудня 2015, 10:28

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.