Інформаційно-роз’яснювальний захід для військовослужбовців, учасників АТО

e-mail Друк PDF

В рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю, 08 грудня в Макарівському районному центрі зайнятості відбувся інформаційно-роз’яснювальний захід для військовослужбовців, учасників АТО.
Директор Макарівського районного центру зайнятості В.Халіманчук ознайомила учасників АТО з послугами служби зайнятості, розповіла про ринок праці регіону, про комплексну програму на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників АТО та їх сімей та чинне законодавство у сфері зайнятості.
Перед учасниками АТО виступили: начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Сальвенчук, директор районного центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді О.Радченко, юрист управління Держгеокадастру у Макарівському районі Н.Соколовська та громадської правозахисної організації «Права людини» В.Ковальчук, які презентували свої послуги послуги, які будуть корисними для учасників АТО та в форматі “запитання-відповідь” поспілкувалися з учасниками семінару.
Організатори семінару висловили вдячність захисникам за їхню мужність, велич подвигу здійсненого заради миру в країні, її цілісності та незалежності, і відповідно спокійного та щасливого життя громадян.

Останнє оновлення на Середа, 09 грудня 2015, 10:28  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.