ВОЛОДИМИР ШАНДРА ПРИВІТАВ З ЮВІЛЕЄМ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ІНВАЛІДІВ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ»

e-mail Друк PDF

У середу, 25 листопада, відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річчя Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». Участь в урочистостях взяли голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, активісти та представники громадських організацій, діяльність яких спрямована на допомогу потерпілим від Чорнобильської катастрофи.
У вітальному слові очільник Київщини відзначив, що нині у регіоні проживає понад 656 тисяч осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Вони отримують відповідну соціально-фінансову допомогу від держави. Зокрема, за десять місяців цього року від Міністерства соціальної політики до області на потреби чорнобильців надійшло майже 438 мільйонів гривень. В цілому фінансування здійснюється за сімома напрямками бюджетної програми, серед яких – оздоровлення, харчування, медичні послуги та інше.
Володимир Шандра привітав громадську організацію з ювілеєм і віддав їй належне у тому, що навіть у непростий час економічного спаду та в умовах війни вона продовжує опікуватися чорнобильцями і відстоює їх права.
«Чорнобильска катастрофа стала справжнім потрясінням не тільки для України, але й для всього світу. Навіть через 30 років вона згадується чорним болем, адже забрала чимало життів і скалічила безліч людських доль. Київщина відчуває біль Чорнобиля найбільш гостро, адже тут проживає чи не найбільше осіб, які постраждали від трагедії. Держава дбає про їх фінансування та соціальне забезпечення, і нині вже напрацьовуємо з обласним осередком «Союзу Чорнобиль України» програму на наступний рік. Однак важливо все-таки мати довгостроковий план дій на 10-15 років, щоб постраждалі від чорнобильської катастрофи почувалися захищеними і мали впевненість у завтрашньому дні», - зазначив Володимир Шандра.
Керівник області також вручив почесні грамоти Київської облдержадміністрації членам районних чорнобильських організацій і потерпілим від цієї техногенної катастрофи.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 листопада 2015, 11:26  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.