Безкоштовна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб у місті Макарів

e-mail Друк PDF

Макарів є одним з 12 міст Київської області, де Громадська правозахисна організація «Права людини» реалізує проект «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області».
«Права людини», заснована у листопаді 2011 року організація. Спеціалізується на захисті прав і свобод людини.
Коли?
Понеділок-п’ятниця з 09:00 по 17:00 годин у Районному будинку культури за адресою – вул. Фрунзе 27.
Що?
Під наданням правової допомоги ВПО, мається на увазі такий перелік послуг юридичної допомоги:

  • надання консультацій щодо роз’яснення існуючого законодавства та нормативної бази щодо прав та свобод ВПО;
  • надання допомоги в отриманні необхідних документів (в тому числі, реєстрації як ВПО, клопотання на отримання соціальної допомоги, оновлення юридичних або особистих документів, тощо);
  • надання допомоги в складанні та подані заяв, скарг, та інших документів правового характеру;
  • надання правової підтримки у випадках порушення прав ВПО;
  • надання юридичної допомоги з отримання соціальної допомоги та пенсій, допомога і відносинах з роботодавцями, з банками, відносинах з державними соціальними службами та інша допомога.

Ініціатива «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області» реалізується ГПО «Права людини» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.

Останнє оновлення на Середа, 11 листопада 2015, 11:05  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.