Безкоштовна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб у місті Макарів

Макарів є одним з 12 міст Київської області, де Громадська правозахисна організація «Права людини» реалізує проект «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області».
«Права людини», заснована у листопаді 2011 року організація. Спеціалізується на захисті прав і свобод людини.
Коли?
Понеділок-п’ятниця з 09:00 по 17:00 годин у Районному будинку культури за адресою – вул. Фрунзе 27.
Що?
Під наданням правової допомоги ВПО, мається на увазі такий перелік послуг юридичної допомоги:

• надання консультацій щодо роз’яснення існуючого законодавства та нормативної бази щодо прав та свобод ВПО;
  • надання допомоги в отриманні необхідних документів (в тому числі, реєстрації як ВПО, клопотання на отримання соціальної допомоги, оновлення юридичних або особистих документів, тощо);
  • надання допомоги в складанні та подані заяв, скарг, та інших документів правового характеру;
  • надання правової підтримки у випадках порушення прав ВПО;
  • надання юридичної допомоги з отримання соціальної допомоги та пенсій, допомога і відносинах з роботодавцями, з банками, відносинах з державними соціальними службами та інша допомога.

Ініціатива «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області» реалізується ГПО «Права людини» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.

Останнє оновлення на Середа, 11 листопада 2015, 11:05