Вічна пам'ять загиблому учаснику АТО

e-mail Друк PDF

Знову трагічна подія сколихнута свідомість жителів району, адже ще один з синів Макарівщини, виконуючи свій військовий обов'язок, загинув від влучення снаряду в с. Луганське Донецької області, залишивши по собі спомин про трагічність війни та жорстокість подій, які відбуваються на сході України.
18 лютого в с. Королівка Макарівського району в останню путь провели тіло загиблого учасника антитерористичної операції, молодшого сержанта, 1979 року народження — Кравченка Олександра Дмитровича.
Попрощатися з односельчанином та висловити співчуття рідним та близьким людям загиблого прийшла громада села, представники трудових колективів установ і організацій району, побратими по військовій службі.
Громада Макарівщини схиляє свої голови в знак вічної пам'яті загиблого воїна, який боронив терени рідної країни від загарбника і віддав своє життя за цілісність держави та достойне майбутнє своїх співвітчизників.
Вічна і світла пам'ять герою неоголошеної війни!

Останнє оновлення на Середа, 18 лютого 2015, 16:05  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.