Новини районного територіального центру соціального обслуговування

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.
З метою забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій, з нагоди відзначення 26-ї річниці виведення військ з Афганістану, державної підтримки ветеранів війни, безпосередньо 15 лютого 2014 року з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, будуть проведені урочисті заходи в стаціонарному відділенні.
Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 року № 823 продовжується робота по визначенню та задоволенню соціально-побутових потреб в медичній допомозі ветеранів ВВВ 1941-1945 р.р., жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів.
На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 24.03.2014 № 233/014/91-14 з метою забезпечення моніторингу та своєчасної організації надання соціальних послуг громадянам які приїхали з АР Крим та м.Севастополь, терцентр щоденно надає інформацію до Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації.
У зв’язку з зниженням температури триває робота оперативного штабу по наданню допомоги, попередження загибелі людей від переохолодження, громадянам похилого віку, інвалідам,бездомним та безпритульним, які зможуть отримати нічліг, одяг, харчування та інші послуги. Створений в приміщенні територіального центру банк одягу.
На даний час територіальним центром надається 34 види соціальних послуг. Керівництвом територіального центру проводиться робота по покращенню їх якості.

Станом на 14.02.2015