Звіти

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ
ПРИ МАКАРІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
ЗА 2017-2018 РІК

13 березня 2017 року було прийнято розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації (№ 121) «Про громадську раду при Макарівській районній державній адміністрації». Відповідно до Законів України “Про об’єднання громадян” та “Про місцеві державні адміністрації”, Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” було створено громадську раду, повноваження якої тривали протягом 2017-2018 років.
За звітний період громадською радою проведено дванадцять засідань, на яких розглянуті питання:
- надання, відповідного до функціональних обов'язків приміщення для районного військового комісаріату або повернення попереднього приміщення;
- надання якісних послуг громадянам на внутрішньо районних та міжміських маршрутах та безкоштовного перевезення пільгових категорій населення на міжміських та внутрішньо районних маршрутах;
- діяльність ТОВ “ОВОСТАР” (наявність очисних споруд з метою запобігання екологічної небезпеки для навколишнього середовища).
- якості та вартості хлібобулочної продукції Макарівської філії ТОВ “Київхліб”;
- утворення стихійні сміттєзвалища на території Макарівського району, ввезення на територію району сміття з Львівської області, безпритульних тварин;
- поновлення діяльності філії “Макарівська птахофабрика” ТОВ “Інтербізнес” та інші.
Найбільш актуальним питанням в роботі громадської ради стало питання повернення бувшого приміщення районного військкомату, яке відповідає необхідним нормам для здійснення службових обов'язків особовим складом районного військового комісаріату.
Дане питання піднімалося майже не кожному засіданні громадської ради при Макарівській райдержадміністрації упродовж 2015-2018 років.
За рішенням громадської ради від 31.03.2017 року, членами громадської ради був підготовлений та направлений лист-звернення до військового комісара Київського обласного військового комісаріату з проханням підготовки та направлення листа до прокурора Київської області про передачу (обмін) приміщення колишнього військкомату для виконання службових обов'язків особового складу районного військкомату, який наразі працює у бувшому приміщенні прокуратури.
Відповідно до вказаного, військовим комісаром Київської області був направлений лист до прокурора Київської області з проханням здійснити обмін приміщеннями (копія листа для громадської ради від 21.04.2017 року № 1/2/1615. Відповідь від обласного прокурора, на вказаний лист, надійшла у листопаді 2017 року, з повідомленням що питання по приміщенню райвійськкомату буде розглядатися у січні 2018 року.
У 2018 році все таки відповідь від обласного прокурора надійшла, в якій зазначалося, що приміщення, в якому працює Макарівський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури абсолютно влаштовує обласну установу і змінювати місце діяльності макарівського відділу не має потреби.
Окрім вказаних дій були здійснені неодноразові візити до Приймальні Президента України, проведені зустрічі з керівництвом району та Макарівським селищним головою. На даний час питання було підняте на рівні голови Київської облдержадміністрації О.Терещука.
Також, відповідно до рішення засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації від 12.12.2018 року щодо створення робочої групи, яка відвідає птахофабрики, розташовані на території Борівської сільської ради та Макарівської селищної ради, у складі: Коцюби О.М., Кривенко Т.В., Богаченко Г.М., Єськова В.І та Беленчука В.В. робоча група повідомляє.
20.01.2018 року робоча група у складі: Єськова В.І., Богаченко Г.М., Кривенко Т.В., Коцюби О.М. та долучені до роботи робочої групи Бельмеги Р.М. та Гринник Л.А. відвідали ТОВ “Слов'яни” (с. Садки-Строївка Борівської сільської ради) та філію “Макарівська птахофабрика” ПНВК “Інтербізнес” (смт Макарів Макарівської селищної ради) у присутності директора підприємств Коцаном В.Б.
ТОВ “Слов'яни” працює на належному рівні.
Філія “Макарівська птахофабрика” ПНВК “Інтербізнес” на даний час не працює. Під час візиту робочій групі була показана територія та пташники, які плануються до відкриття.
Протягом 2017-2018 років в районі відбувся ряд заходів, учасниками яких стали представники інститутів громадянського суспільства, а також були ініціаторами проведення окремих з них, зокрема:
- до Міжнародного дня прав жінок та миру;
- Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;
- з нагоди 26-ї річниці незалежності України;
- з нагоди Дня захисника України;
- до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
- Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років;
- Дня Гідності та Свободи;
- Дня Небесної Сотні тощо.
Також представники громадських організацій, які входять до складу громадської ради є активними учасниками волонтерського руху району щодо надання допомоги учасникам бойових дій та родинам загиблих учасників АТО.
Щодо участі активу Громадської ради в семінарах, тренінгах, конференціях: голова громадської ради та окремі представники інститутів громадянського суспільства району є членом колегії Макарівської райдержадміністрації і щомісячно бере участь у засіданні колегії.
Голова громадської ради при Макарівській райдержадміністрації входить до складу різноманітних комісій і робочих груп, створених при райдержадміністрації.
Стосовно висвітлення діяльності громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, то з нею можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Макарівської райдержадміністрації в рубриках “Головна” та “Громадська рада”.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 січня 2019, 11:43