Громада Макарівщини провела в останню путь загиблого воїна

Ще один з воїнів пішов у вічність, залишивши по собі спомин про трагічність війни, про жорстокість подій, які вже майже 9 місяців точаться на сході України.
03 грудня відбулося поховання тіла загиблого військового - учасника АТО, жителя с. Соснівка, 1975 року народження, Сніжка Анатолія, який загинув 28 листопада в с. Нікішено Донецької області, від осколкових поранень.
Вся громада Макарівщини схиляє свої голови в знак вічної пам'яті загиблого воїна і приносить глибокі співчуття родині загиблого, його рідним і близьким людям, тим, хто пліч-опліч з ним відстоював і боронив територію рідної країни від загарбника.
Вічна і світла пам'ять герою неоголошеної війни!

Останнє оновлення на Четвер, 04 грудня 2014, 09:55