Відбувся обласний семінар - практикум для вчителів-логопедів

e-mail Друк PDF

26 листопада на базі Макарівського центру розвитку дитини «Пролісок» відбувся обласний семінар - практикум для вчителів-логопедів логопедичних пунктів та дошкільних навчальних закладів, вчителів-логопедів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів «Використання кінезіологічних технологій для розвитку мовлення дітей дошкільного віку».
У семінарі-практикумі взяли участь Татаринцев Олександр Володимирович, завідувач навчально-методичним кабінетом спеціальної педагогіки та шкіл-інтернатів КОІПОПК, Рібцун Юлія Валентинівна, старший науковий співробітник лабораторії логопедії Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, Савченко Валентина Миколаївна, начальник відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації, Іващенко Олександр Миколайович, голова Макарівської  селищної  ради. В ході  семінару були обговорені питання організації і змісту роботи логопедичної служби Макарівського району, розвитку дрібної моторики  як основа підготовки руки дитини до письма, використання біоенергопластики в корекційній роботі з дітьми дошкільного віку з тяжкими вадами мовлення (фрагмент індивідуального заняття) та застосування нейрогімнастики як складової корекційного процесу у дітей з порушеннями психомовленнєвого розвитку. Окрім зазначеного, також пройшло  комплексне заняття з використанням кінезіологічних вправ для дітей-логопатів. Драматизація казки «Колосок», яке провели Мирополець Світлана Петрівна, вчитель-логопед, Єзерніцька Аліса Анатоліївна, практичний психолог Макарівського центру розвитку дитини «Пролісок» та Гарбуз Алла Олександрівна, вчитель-логопед Макарівського дошкільного навчального закладу «Веселка».

Останнє оновлення на Четвер, 27 листопада 2014, 16:51  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.