Відбувся обласний семінар - практикум для вчителів-логопедів

26 листопада на базі Макарівського центру розвитку дитини «Пролісок» відбувся обласний семінар - практикум для вчителів-логопедів логопедичних пунктів та дошкільних навчальних закладів, вчителів-логопедів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів «Використання кінезіологічних технологій для розвитку мовлення дітей дошкільного віку».
У семінарі-практикумі взяли участь Татаринцев Олександр Володимирович, завідувач навчально-методичним кабінетом спеціальної педагогіки та шкіл-інтернатів КОІПОПК, Рібцун Юлія Валентинівна, старший науковий співробітник лабораторії логопедії Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, Савченко Валентина Миколаївна, начальник відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації, Іващенко Олександр Миколайович, голова Макарівської  селищної  ради. В ході  семінару були обговорені питання організації і змісту роботи логопедичної служби Макарівського району, розвитку дрібної моторики  як основа підготовки руки дитини до письма, використання біоенергопластики в корекційній роботі з дітьми дошкільного віку з тяжкими вадами мовлення (фрагмент індивідуального заняття) та застосування нейрогімнастики як складової корекційного процесу у дітей з порушеннями психомовленнєвого розвитку. Окрім зазначеного, також пройшло  комплексне заняття з використанням кінезіологічних вправ для дітей-логопатів. Драматизація казки «Колосок», яке провели Мирополець Світлана Петрівна, вчитель-логопед, Єзерніцька Аліса Анатоліївна, практичний психолог Макарівського центру розвитку дитини «Пролісок» та Гарбуз Алла Олександрівна, вчитель-логопед Макарівського дошкільного навчального закладу «Веселка».

Останнє оновлення на Четвер, 27 листопада 2014, 16:51