Направлено гуманітарну допомогу військовим

e-mail Друк PDF

Вихідними голова громадської організації “Майдан Макарівщини” Тетяна Кривенко спільно зі своїм заступником Галиною Богаченко сформували гуманітарний вантаж, який був зібраний громадою Забуянської сільської ради  та учнями Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, і особисто супроводжуючи, доставили його до військової частини с. Старе Бориспільського району, де також перебуває на навчанні доброволець з с. Червона Слобода Сергій Клементьєв.
Військові отримали продукти харчування: овочі, крупи, макарони, хліб, солонину, смалець, домашню консервацію, мед, яблука, олію, хлібобулочні вироби, консерви, паштети м'ясні, сіль, борошно, повидло, чай та теплий одяг (світери, ватні штани).
Окрім зазначеного була надіслана посилка військовим, які перебувають на бойових позиціях в зоні АТО через гуманітарну пошту (м. Луганськ, Первомайське, Попасне) в яку увійшли продукти харчування, медикаменти та предмети першої необхідності.
Керівний склад громадської організації вдячний за небайдужість жителів Макарівщини до проблем військових та наданий автомобіль тимчасово виконуючим обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забелі для перевезення допомоги.

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 09:03  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.