Направлено гуманітарну допомогу військовим

Вихідними голова громадської організації “Майдан Макарівщини” Тетяна Кривенко спільно зі своїм заступником Галиною Богаченко сформували гуманітарний вантаж, який був зібраний громадою Забуянської сільської ради  та учнями Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, і особисто супроводжуючи, доставили його до військової частини с. Старе Бориспільського району, де також перебуває на навчанні доброволець з с. Червона Слобода Сергій Клементьєв.
Військові отримали продукти харчування: овочі, крупи, макарони, хліб, солонину, смалець, домашню консервацію, мед, яблука, олію, хлібобулочні вироби, консерви, паштети м'ясні, сіль, борошно, повидло, чай та теплий одяг (світери, ватні штани).
Окрім зазначеного була надіслана посилка військовим, які перебувають на бойових позиціях в зоні АТО через гуманітарну пошту (м. Луганськ, Первомайське, Попасне) в яку увійшли продукти харчування, медикаменти та предмети першої необхідності.
Керівний склад громадської організації вдячний за небайдужість жителів Макарівщини до проблем військових та наданий автомобіль тимчасово виконуючим обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забелі для перевезення допомоги.

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 09:03