«Над білим янголом скорботи незгасний духу смолоскип»

e-mail Друк PDF

Година пам’яті  до 81-річниці Голодомору в Україні

Голод... Чи може бути щось страшніше? Голод, який доводить до відчаю.
Голод, який не тільки знищує фізично, а й спустошує душу, вигризає всю людяність із середини, доводить до божевілля.
22 листопада в центральній районній бібліотеці відбулась година пам’яті до 81-річниці голодомору в Україні «Над білим янголом скорботи незгасний духу смолоскип» та перегляд літератури «Той тридцять третій...» (книги даної тематики, які широко представлений у розділах книжкового фонду бібліотеки) за участю студентів Макарівського медичного коледжу.
Учасники заходу переглянули праці членів асоціації дослідників голодомору в Україні, книгу-меморіал «Голод-33» і матеріал Міжнародної  науково-практичної конференції «Геноцид українського народу: історична пам'ять та політико-правова оцінка», і що особливо важливо – свідчення очевидців.
Окрім зазначених праць була представлена і книга під редакцією місцевих авторів «Голодомор 1932-1933 років. Макарівщина пам'ятає», яка вийшла  у 2008 році. Адже 1932-1933 роки для жителів нашого краю теж були страшним випробуванням на виживання. В книзі опубліковані короткі дані про населені пункти району, свідчення очевидців та переліки померлих голодною смертю жителів Макарівщини.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 листопада 2014, 12:52  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.