«Над білим янголом скорботи незгасний духу смолоскип»

Година пам’яті  до 81-річниці Голодомору в Україні

Голод... Чи може бути щось страшніше? Голод, який доводить до відчаю.
Голод, який не тільки знищує фізично, а й спустошує душу, вигризає всю людяність із середини, доводить до божевілля.
22 листопада в центральній районній бібліотеці відбулась година пам’яті до 81-річниці голодомору в Україні «Над білим янголом скорботи незгасний духу смолоскип» та перегляд літератури «Той тридцять третій...» (книги даної тематики, які широко представлений у розділах книжкового фонду бібліотеки) за участю студентів Макарівського медичного коледжу.
Учасники заходу переглянули праці членів асоціації дослідників голодомору в Україні, книгу-меморіал «Голод-33» і матеріал Міжнародної  науково-практичної конференції «Геноцид українського народу: історична пам'ять та політико-правова оцінка», і що особливо важливо – свідчення очевидців.
Окрім зазначених праць була представлена і книга під редакцією місцевих авторів «Голодомор 1932-1933 років. Макарівщина пам'ятає», яка вийшла  у 2008 році. Адже 1932-1933 роки для жителів нашого краю теж були страшним випробуванням на виживання. В книзі опубліковані короткі дані про населені пункти району, свідчення очевидців та переліки померлих голодною смертю жителів Макарівщини.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 листопада 2014, 12:52