У навчальних закладах Макарівського району відбулися заходи приурочені 81- річниці пам’яті жертв Голодомору та Дню Гідності і Свободи

e-mail Друк PDF

21 листопада у всіх навчальних закладах Макарівського району відбулися поминальні заходи, приурочені 81- річниці  пам’яті жертв Голодомору та Дню Гідності і Свободи.
В Ніжиловицькому НВО, Новосілківькій ЗОШ І – ІІІ ступенів та Бишівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулися відкриті виховні заходи «Україна пам’ятає! Світ визнає!». Учні навчальних закладів ознайомились з трагічним минулим нашого народу, згадали жахливі сторінки історії України. На знак вшанування пам’яті невинних жертв голодомору було запалено свічки, які символізували нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників. З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також ушанування патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, було проведено Акції пам’яті «Небесна сотня – герої нового часу» та виховні години: «На шляху Гідності та Свободи»,
«День Свободи – день спогадів»,«Віднині і навіки»,«Запали свічку героям», «Україна – вільний народ», «Україна непереможна», «Вони боролися за Україну».

Останнє оновлення на Понеділок, 24 листопада 2014, 11:06  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.