У навчальних закладах Макарівського району відбулися заходи приурочені 81- річниці пам’яті жертв Голодомору та Дню Гідності і Свободи

21 листопада у всіх навчальних закладах Макарівського району відбулися поминальні заходи, приурочені 81- річниці  пам’яті жертв Голодомору та Дню Гідності і Свободи.
В Ніжиловицькому НВО, Новосілківькій ЗОШ І – ІІІ ступенів та Бишівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулися відкриті виховні заходи «Україна пам’ятає! Світ визнає!». Учні навчальних закладів ознайомились з трагічним минулим нашого народу, згадали жахливі сторінки історії України. На знак вшанування пам’яті невинних жертв голодомору було запалено свічки, які символізували нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників. З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також ушанування патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, було проведено Акції пам’яті «Небесна сотня – герої нового часу» та виховні години: «На шляху Гідності та Свободи»,
«День Свободи – день спогадів»,«Віднині і навіки»,«Запали свічку героям», «Україна – вільний народ», «Україна непереможна», «Вони боролися за Україну».

Останнє оновлення на Понеділок, 24 листопада 2014, 11:06