Новини районного територіального центру соціального обслуговування

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території, заготовляють овочі на зимовий період (соління, заморожування).
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.
Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 року № 823 продовжується робота по визначенню та задоволенню соціально-побутових потреб в медичній допомозі ветеранів ВВВ 1941-1945 р.р., жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів.
На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 24.03.2014 № 233/014/91-14 з метою забезпечення моніторингу та своєчасної організації надання соціальних послуг громадянам які приїхали з АР Крим та м.Севастополь, терцентр щоденно надає інформацію до Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації.
На виконання розпорядження голови райдержадміністрації Швидкого М.А., в територіальному центрі діє пункт по збору гуманітарної допомоги для осіб, що переселяються із східних регіонів, АР Крим та м.Севастополь.
Триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Завезено 275 складометрів дров для 66 одиноких непрацездатних громадян.
На даний час територіальним центром надається 34 види соціальних послуг. Керівництвом територіального центру проводиться робота по покращенню їх якості.

Станом на 29.08.2014