Звіт громаді Київщині керівника Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім'ям, заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Христюка

Актуальність питання забезпеченням необхідним провіантом спеціальних батальйонів Київської області залишається беззаперечним в розрізі подій в Україні. Безперервно громада Київщини, меценати, благодійники, громадські діячі, волонтери проводять збір матеріально-технічної допомоги в зону проведення АТО. Обласний склад зі збору допомоги акумульовує зібрані речі, адресні передачі, де , власне, і формуються транші допомоги на Схід. У зв'язку з бажанням донести до мешканців інформацію щодо проробленої роботи, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім'м Дмитро Христюк кожних 10 днів, після кожної відправки допомоги, звітуватиме про кількість відправленої допомоги.
Це забезпечить прозорість роботи Штабу і дасть чітке розуміння тим, хто надає необхідний провіант для бійців, як передається допомога, кому, і в якій кількості.

Дорогі земляки!

Від початку проведення антитерористичної операції, завдяки спільним зусиллям громади Київщини, нам вдалося провести величезну роботу з допомоги нашим землякам, які несуть службу на Cході. Зокрема, стараннями обласного, районних та міських штабів допомоги, благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини» та громадської організації «Надійний тил», а також небайдужих мешканців області та організацій різних форм власності, було придбано і доправлено у зону АТО понад 230 тонн гуманітарної допомоги на загальну суму близько 17 млн. гривень.
Завдяки цьому, бійці 11 та 25 батальйонів «Київська Русь», батальйонів «Київщина», «Миротворець», отримали паливно-мастильні матеріали, військове спорядження, амуніцію, продукти харчування, медикаменти, засоби особистого ужитку та гігієни.
Зокрема, передано 4 транспортні засоби, запчастини для автомобілів УАЗ,ЗІЛ, ГАЗ. 16 дизельних генераторів, 18 бензопил, 12 переносних GPS-станцій. А також: 535 бронежилетів (4 класу захисту і вище), 125 кевларових касок, 89 тактичних окулярів, 18 приладів нічного бачення, 2 тепловізори, 36 радіостанцій, 450 ліхтариків, 750 комплектів камуфляжної форми, 560 пар військового взуття, 210 пар гумових чобіт,  610 спальних мішків, 600 карематів, 500 комплектів спальних предметів (матраци, подушки, ковдри, білизна), 1960 комплектів спідньої білизни, медикаменти, засоби особистої гігієни, продукти харчування, картки поповнення рахунків мобільного зв’язку тощо.
21 серпня 15 тонн допомоги (продукти харчування, засоби особистої гігієни) доправили і до військового навчального центру «Десна», бійцям військової частини А0665, які проходять підготовку і бойове злагодження перед відправленням у зону АТО.
За рахунок благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини» було надано матеріальну допомогу 6 сім’ям загиблих військовослужбовців, на суму 300 тис. грн. Вже розпочато процес виділення земельних ділянок для цих родин.
Окремо хотів би відзначити самовіддану і надзвичайно професійну роботу волонтерів-медиків Київської обласної станції екстреної медичної допомоги. Завдяки яким у найкоротші терміни було організовано мобільні медичні бригади, які без зайвих вагань оперативно доправили до військових шпиталів поранених бійців. Завдяки роботі медиків вже на сьогодні  вдалося врятувати життя 15 бійців. Зокрема, вони доставили поранених бійців 11 батальйону територіальної допомоги «Київська Русь»,  які зазнали поранень під час вогневої атаки під Дебальцевим. А також доправлено  тіла загиблих бійців для поховання.
Від щирого серця хочу подякувати всім, хто допоміг у похованні командира 11 батальйону територіальної оборони Київської області Олександра Гуменюка, який загинув від кулі снайпера у спину. Окремо дякую громадській організації «Надійний тил» за виділену матеріальну допомогу сім’ї славного комбата. Зазначу, що Київська облдержадміністрація відправила подання на присвоєння йому звання Героя України. Це, мабуть, той мінімум, який ми можемо зробити для вшанування світлої пам’яті справжнього Героя, що віддав своє життя за Україну.
Також хочу додати, що ми допомогли доправитись 32 добровольцям до місця дислокації 11 батальйону у зону АТО.
Нещодавно було здійснено чергову поїздку із гуманітарною місією на Схід. Під час якої я, як керівник Обласного штабу допомоги,  вже вп’яте особисто очолив гуманітарну колону. Мав можливість зустрітися із командуванням та бійцями усіх батальйонів області. Хлопці надзвичайно цінують нашу з Вами участь у їх підтримці та допомозі. За словами військових, розуміння того, що за них вболівають і підтримують тисячі людей, піднімають бойовий дух і почуття патріотизму, а також – додають сил вистояти у надзвичайно важкі хвилини.
Збір та доправлення гуманітарної допомоги в зону проведення антитерористичної операції триває. На даний час, ведеться збір коштів на купівлю додаткових автотранспортних засобів для спецбатальйонів. Актуальним питанням залишається придбання осінньо-зимової форми одягу для бійців.
Лише спільними зусиллями військових, правоохоронців та простих громадян, ми зможемо дістатися нашої спільної мети – встановлення миру на окупованих територіях  нашої держави.

З вірою у мир                                                                 Дмитро Христюк

За детальною інформацією щодо надання допомоги військовим, а також з питань збору гуманітарної допомоги звертатися за телефонами:

«Гаряча лінія» Штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям
(044) 286 17 39, (067) 240 40 15
Благодійний фонд «Розвитку та захисту Київщини»
Громадська організація «Надійний тил»
(097) 752 77 24

Останнє оновлення на Четвер, 28 серпня 2014, 09:58

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.