Шановні жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Макарівська районна державна адміністрація щиро вітає вас з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. З ним ішли у бій, за нього віддавали життя.
Так і 23 роки тому наш стяг гордо замайорів над усією державою, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди, а українці постійно боротися за свою свободу та державність. Навіть сьогодні, у ХХІ столітті, весь український народ змушений відстоювати своє право бути вільним та незалежним у своїй державі, на своїй землі, де сини України віддають свої життя на вогняних позиціях війни, що точиться на сході країни.
Проте немає сумніву, в тому, що перемога буде здобута, скільки б часу не тривало це протистояння, Україна відновиться, виросте нове покоління українців, які тільки народилися та будуть народжені, але в їхніх жилах вже тече кров свободи, кров патріотів, а це найсильніша зброя, яку нескорить жодна нечисть.
Отож давайте разом об'єднаємося навколо національної ідеї та усвідомимо нарешті нашу самобутність.
Також дякуємо нашим захисникам, які мужньо й самовіддано боронять терени рідної землі.
Шановна громадо! Бажаємо вам здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших справах, і нехай любов до Батьківщини надихає Вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім'я нашої України та її майбутніх поколінь.

Голова Макарівської райдержадміністрації
Микола Швидкий

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 серпня 2014, 13:56  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.