Новини територіального центру

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території,  заготовляють овочі  на  зимовий період (соління, заморожування).

Відповідно до Постанови Кабінету  Міністрів  України  від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов  вищевказаної  категорії громадян. За  звітний період по допомогу звернулася   одна особа.
Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 року № 823 продовжується робота по визначенню та задоволенню соціально-побутових потреб в медичній допомозі ветеранів  ВВВ 1941-1945 р.р., жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів.
На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 24.03.2014 № 233/014/91-14 з метою забезпечення моніторингу та своєчасної організації надання соціальних послуг громадянам які приїхали з АР Крим та м.Севастополь, терцентр щоденно надає інформацію до Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації.
На виконання розпорядження голови райдержадміністрації Швидкого М.А., в територіальному центрі діє  пункт по збору гуманітарної допомоги для осіб, що переселяються із східних регіонів, АР Крим та м.Севастополь.
Також, на виконання доручення голови райдержадміністрації Швидкого М.А. терцентр спільно з управлінням соцзахисту прийняли участь в благодійній акції «Місія добра». Виготовлені площини благодійної акції «Місія добра»,  соціальні робітники розмістили в місцях масового скупчення людей, в населених пунктах району.
На даний час територіальним центром надається 34 види соціальних послуг. Керівництвом територіального центру проводиться робота  по  покращенню  їх якості.

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 13:36  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.