Новини територіального центру

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території,  заготовляють овочі  на  зимовий період (соління, заморожування).

Відповідно до Постанови Кабінету  Міністрів  України  від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов  вищевказаної  категорії громадян. За  звітний період по допомогу звернулася   одна особа.
Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 року № 823 продовжується робота по визначенню та задоволенню соціально-побутових потреб в медичній допомозі ветеранів  ВВВ 1941-1945 р.р., жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів.
На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 24.03.2014 № 233/014/91-14 з метою забезпечення моніторингу та своєчасної організації надання соціальних послуг громадянам які приїхали з АР Крим та м.Севастополь, терцентр щоденно надає інформацію до Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації.
На виконання розпорядження голови райдержадміністрації Швидкого М.А., в територіальному центрі діє  пункт по збору гуманітарної допомоги для осіб, що переселяються із східних регіонів, АР Крим та м.Севастополь.
Також, на виконання доручення голови райдержадміністрації Швидкого М.А. терцентр спільно з управлінням соцзахисту прийняли участь в благодійній акції «Місія добра». Виготовлені площини благодійної акції «Місія добра»,  соціальні робітники розмістили в місцях масового скупчення людей, в населених пунктах району.
На даний час територіальним центром надається 34 види соціальних послуг. Керівництвом територіального центру проводиться робота  по  покращенню  їх якості.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 13:36

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.