Обговорення концепції децентралізації влади

Презентація "Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні"

Європейська Хартія місцевого самоврядування

Презентаційний матеріал концепції реформи місцевого самоврядування та проект змін до Конституції України щодо децентралізації влади

Роз'яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію реформи місцевого самоврядування

Порівняльна таблиця до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України"

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.04.2014 № 333-р "Про схвалення концепції"

Останнє оновлення на Четвер, 29 травня 2014, 08:31

27 червня відбудуться виїзні наради керівництва Макарівської райдержадміністрації в с. Борівка о 14:00, в с. Великий Карашин о 15:30. Виїзні наради відбудуться за участі голів сільських рад, керівника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області, дільничного інспектора, соціальних працівників та громад сіл. На нарадах розглядатимуться питання забезпечення громадського порядку та криміногенної ситуації.
Також 29 червня виїзні наради відбудуться в с. Вільно о 14:00 та в с. Андріївка о 15:30.