На апаратній нараді розглядалося питання благоустрою районного центру

28 квітня традиційно відбулася чергова апаратна нарада при голові Макарівської райдержадміністрації М.Швидкому з керівниками установ і організацій району, окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна, з метою розгляду  підсумків роботи відділу статистики у Макарівському районі за 2013 рік, І півріччя 2014 року та стану проведення заходів з благоустрою в смт Макарів.
За результатами вказаних питань голова райдержадміністрації дав доручення начальнику відділу статистики в Макарівському районі Грищенко Н.М. спільно із заступником начальника Ірпінської ОДПІ – начальником Макарівського відділення Головного управління Міністерства доходів і зборів у Київській області Німченком С.М.: підготувати та подати інформацію голові райдержадміністрації про реальну кількість платників податків до місцевого бюджету; заступнику начальника Ірпінської ОДПІ – начальнику Макарівського відділення Головного управління Міністерства доходів і зборів у Київській області Німченку С.М: підготувати та подати інформацію до голови райдержадміністрації про стан сплати податків суб’єктами господарської діяльності, які зареєстровані на території Макарівського району, та з другого питання: начальнику відділу інфраструктури, житлово – комунального господарства та будівництва Макарівської райдержадміністрації Бурнашевій Н.Л.: спільно з Макарівським селищним головою Іващенком О.М. проаналізувати стан заключення договорів на вивіз сміття населенням з комунальними підприємствами на вивіз сміття з домогосподарств та інформувати голову райдержадміністрації керівникам підприємств, організацій, установ систематично упорядковувати прилеглу територію; начальнику відділу санітарного нагляду, заступнику начальника Управління, головного державного санітарного лікаря Фастівського та Макарівського районів Тарасенку В.В.: проаналізувати санітарний стан на автозапраці «Веста», яка розміщена на трасі Київ – Чоп та вжити заходів щодо контролю за санітарним станом.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 квітня 2014, 15:26