Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Кабінетом Міністрів України 16 квітня 2014 року прийнято постанову №102 “Деякі питання виплати у 2014 році грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”.
Цією постановою передбачене, порівняно з минулим роком, 7% збільшення розмірів одноразової допомоги до Дня Перемоги особам, які мають на неї право.
В управлінні на обліку перебувають близько 2000 ветеранів війни, яким буде виплачена одноразова грошова допомога до дня Перемоги.
99 інвалідів війни 1 групи і учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років,яким виповнилось 85 років і більше отримають в розмірі 2575 гривень.
173 інваліди 2 групи отримають по 2250 гривень.
38 інвалідів 3 групи отримають по 2020 гривень.
145 учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків буде виплачено по 795 гривень.
347 членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге буде виплачено по 400 гривень.
1153 учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал - соціалістським режимом у тилу ворога буде виплачено по 145 гривень.