Апаратна нарада

22 квітня виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації О.Горін провіві апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та сільськими, селищними головами щодо підготовки проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року та позачергових виборів міських, селищних, сільських голів у Київській області, роботи фахівців із соціальної роботи районного Центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді та можливості збереження  посад за кошти місцевого бюджету.
Відповідно розгляду вказаних питань були дані доручення: сільським та селищним головам району в межах своєї компетенції забезпечити неухильне виконання постанови Центральної виборчої комісії  від 04.03.2014 № 31 «Про вимоги до приміщень окружних і дільничних виборчих комісій з виборів Президента України та приміщень для голосування, норми забезпечення виборчих комісій з виборів Президента України транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнаннями, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України»; управлінню фінансів райдержадміністрації спільно з директором Центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Радченко О.Г. надати пропозиції щодо утримання соціальних працівників за рахунок місцевого бюджету.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 квітня 2014, 15:41