Засідання колегії

17 квітня виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації О.Горін провів засідання колегії Макарівської райдержадміністрації з розгляду підсумків розгляду звернень громадян у Макарівській райдержадміністрації за І квартал 2014 року та виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підсумків роботи житлово — комунального господарства району в зимовий період2013-2014 років, санітарно-епідеміологічної ситуації в районі, стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах Макарівської райдержадміністрації, виконавчих комітетах сільських і селищних рад та інших організаціях, підприємствах району за І квартал 2014 рік, виконання бюджету Макарівського району за перший квартал 2014 року та внесення змін добюджету Макарівського району на 2014 рік.
За результатами розгляду вказаних питань О.Горін дав доручення: заступникам голови райдержадміністрації та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації: постійно триматина контролі питання належного виконання Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента Українивід 07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, доручень керівництва облдержадміністрації з цих питань управліннями, відділами райдержадміністрації, головами виконкомів сільських таселищних рад; відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації забезпечити організацію виконання  заходів з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років; головам сільських та селищнх рад: привести у відповідний санітарно-технічний стан водопровідні мережі і артезіанські свердловини: організувати промивку та дезінфекцію мереж, виконати роботи по огорожі джерел водозабезпечення, благоустрою прилеглих територій; відділу освіти райдержадміністрації: створити безпечні умови навчання в закладах освіти району в 2013-2014 навчальному році, вирішити кадрове питання щодо забезпечення навчальних закладів медичними працівниками; начальникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації: вжити невідкладних заходів щодо  недопущення  випадків  порушень термінів інформування, надання  необґрунтованих і неповних відповідей. Готувати інформації якісно  з  дотриманням  Інструкції  з  питань  діловодства  та Регламенту  райдержадміністрації тощо.

Останнє оновлення на Четвер, 17 квітня 2014, 13:59