Відбулося засідання комісії

17 березня відбулося засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при райдержадміністрації.
На комісію виносились такі питання:
1. про надання пільг категоріям громадян за місцем фактичного проживання;
2. про призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї працездатних осіб, які не працюють;
3. про призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин;
4. про надання права на призначення субсидії для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин;
Було призначено:
пільг – 5 особам;
державну соціальну допомогу при наявності у складі сім’ї осіб, які не працюють – 2особам;
державну соціальну допомогу при наявності у складі сім’ї конкретних обставин – 4 особам;
державну соціальну допомогу при наявності у складі сім’ї при наявності у володінні земельної ділянки понад 0,60 га– 1 особі;
із зниженням розміру державної соціальної допомоги на 20% - 2 особам;
із зниженням розміру державної соціальної допомоги на 50% - 1 особі;
Було відмовлено:
у призначенні державної соціальної допомоги – 2 особам.