Укази Президента України

Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації

Закони України

Про місцеві державні адміністрації

Про доступ до публічної інформації

Про запобігання корупції

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення

Постанови Кабінету Міністрів України

Питання нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо і м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати

№ 1210 від 23.11.2011 "Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

№ 200 від 31.03.2015 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням"

№ 246 від 25.03.2016 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби"

Розпорядження голови Макарівської районної державної адміністрації

Про затвердження Положення про постійну комісію райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та її новий склад

Про постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян при Макарівській районній державній адміністрації (19.10.2015)

Про архітектурно-містобудівну раду Макарівського району

Про оплату за роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Макарівської районної державної адміністрації

Про утворення комітету з конкурсних торгів Макарівської райдержадміністрації

Про організацію в Макарівській райдержадміністрації роботи щодо доступу до публічної інформації

Про надання у Макарівському районі правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям

Розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Макарівської районної державної адміністрації від 23 березня 2015 року № 174 "Про проведення у Макарівській районній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”"

Рішення Макарівської районної ради сьомого скликання

Про районний бюджет Макарівського району на 2016 рік

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 січня 2017, 15:13